خانه :: اساتید :: اخبار
توسعه واحدهاي صنعتي و كشاورزي در استان زنجان در طي سالهاي اخير، اين استان را به يكي از قطبهاي توسعه كشاورزي كشور تبديل كرده است. وجود اين امر، مزيتهاي نسبي قابل توجهي را جهت ايجاد و توسعه صنايع كوچك و متوسط فناور در منطقه به وجود آورده است. دانشگاه زنجان با توجه به وجود ظرفيتهاي بالاي تحقيقاتي و فناوري به ويژه در صنايع فلزي و صنايع شيميايي در منطقه و تأثير مثبت آن بر توسعه اقتصادي استان و به منظور ايفاي نقش خود در حمايت از شركتهاي فناور نوپا اقدام به راه‌اندازي مركز رشد واحدهاي فناوري دانشگاه زنجان در سال 1382 تاسیس شده است. این مرکز رشد در تاریخ 20/10/82 پس از اخذ مجوز موافقت اصولی فعالیت خود را آغاز نمود.... ادامه

آمار سایت

بازديد امروز: 115
بازديد ديروز: 45
بازديد کل: 206283
بروزرسانی: 2-8-1402
خدمات

اسکان و استقرار

دفتر کار اداری: به واحدهای پذیرفته شده در مرکز رشد و نوآوری در صورت تقاضا دفتر کاری با امکانات اداری و متراژهای متفاوت ارائه می‌شود.

فضای کارگاهی: برای واحدهایی که نیازمند فضای کارگاهی می‌باشند، در محل مجتمع فناوری فضاهایی با متراژ 60 و 120 متری اختصاص داده می‌شود.

زمین زراعی: آن دسته از واحدهای فناوری که در زمینه کشاورزی فعالیت نموده و برای پیاده‌سازی ایده محوری خود نیازمند زمین هستند، در محل مجتمع فناوری زمین زراعی در حد محدود ارائه می‌شود.

سالن جلسات 20 نفره و 5 نفره براساس درخواست واحدها ارائه می‌شود.

تعرفه خدمات ارائه شده، سالانه در شورای مرکز رشد تعیین و تصویب می‌گردد.

 

 

 

تسهیلات مالی: در صورت درخواست واحد برای هزینه‌های ایده‌محوری شامل تجهیزات و مواد اولیه تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت می‌شود.

 

آموزش و مشاوره:  

آموزش: در صورت درخواست واحدها دوره‌های آموزشی مختلف براساس نیازهای مختلف آنها به صورت فصلی برگزار می‌گردد. همچنین به صورت دوره‌ای رویدادها و سمینارهای مختلف مرتبط نیز برگزار می‌شود.

مشاوره: ارائه خدمات مشاوره­ای با بهره­گیری از مشاورین متخصص در زمینه­های زیر برنامه­ریزی شده و براساس درخواست واحدها قابل ارائه به آنها است.

  • مشاوره مالیاتی و حقوقی
  • مشاوره اقتصادی و شناخت بازار
  • مشاوره توسعه کسب و کار

 

 

 

 

بازدید امروز: 7