خانه :: اساتید :: اخبار
توسعه واحدهاي صنعتي و كشاورزي در استان زنجان در طي سالهاي اخير، اين استان را به يكي از قطبهاي توسعه كشاورزي كشور تبديل كرده است. وجود اين امر، مزيتهاي نسبي قابل توجهي را جهت ايجاد و توسعه صنايع كوچك و متوسط فناور در منطقه به وجود آورده است. دانشگاه زنجان با توجه به وجود ظرفيتهاي بالاي تحقيقاتي و فناوري به ويژه در صنايع فلزي و صنايع شيميايي در منطقه و تأثير مثبت آن بر توسعه اقتصادي استان و به منظور ايفاي نقش خود در حمايت از شركتهاي فناور نوپا اقدام به راه‌اندازي مركز رشد واحدهاي فناوري دانشگاه زنجان در سال 1382 تاسیس شده است. این مرکز رشد در تاریخ 20/10/82 پس از اخذ مجوز موافقت اصولی فعالیت خود را آغاز نمود.... ادامه

آمار سایت

بازديد امروز: 22
بازديد ديروز: 71
بازديد کل: 206097
بروزرسانی: 11-2-1402
شرکت شیمی کانه ایرانیان

شرکت شیمی کانه ایرانیان

نوع استقرار: رشد

ماهیت شرکت: دانش‌بنیان

نام و نام خانوادگی مدیر واحد: امین اکرمی

تلفن همراه مدیر واحد: 09121878285

نوع شرکت: سهامی خاص

نوع تأییدیه دانش‌بنیان: تولیدی نوع 1

زمینه فعالیت: تولید اسیدبوریک و سولفات منیزیم و مشتقات آن و تولید و فراوری هرگونه مواد شیمیایی

محصولات/خدمات: اسید بوریک - سولفات منیزیم - پربورات سدیم

توضیح:

گروه تحقیق و توسعه شرکت بر روی سه محصول اسیدبوریک، پربورات سدیم چهار آبه و منیزیم سولفات هفت آبه کار تحقیقاتی انجام داده است. در سال 1400 شرکت توانست برای هر سه محصول خود تاییدیه دانش بنیان بگیرد.

معرفی شرکت:

شرکت شیمی کانه ایرانیان در سال 1396 تأسیس گردید. این شرکت با تکیه‌ بر تحقیق و توسعه و کسب دانش فنی، با تولید و نوآوری محصولات شیمیایی و معدنی در راستای خلق ارزش برای سهام‌داران و کمک به توسعه کشور گام برمی­دارد. ازاین‌رو، حرکت در جهت توسعه کیفی و کمی فعالیت‌ها با تکیه ‌بر توانمندی‌های حاصل به‌ویژه دانش فنی و تکنولوژی موجود در شرکت در سرلوحه امور قرار دارد. روند توسعه و پیشرفت در این شرکت ضمن حفظ و بهبود دستاوردها، با سرمایه‌گذاری و انجام تحقیقات کاربردی در ساختاری پروژه محور دنبال می‌شود. شیمی کانه ایرانیان مصمم است شرکتی سرآمد و پیشرو در عرصه تولید محصولات شیمیایی‌ بر پایه کانه‌های معدنی در کشور منطبق بر استانداردهای ملی و بین‌المللی و رعایت نکات زیست‌محیطی باشد. این شرکت بر آن است تا با داشتن دانش فنی و تکنولوژی مدرن ضمن حفظ منافع ذی‌نفعان در راستای تولید پایدار محصولات شیمیایی بر پایه کانه‌های معدنی و کسب جایگاه برتر در کشور گام بردارد.

نشانی: مرکز رشد و نوآوری- مجتمع فناوری دانشگاه زنجان – کارگاه 5

 

تلفن: 09121878285

ایمیل: aminakrami1979@yahoo.com

وب سایت: irchemineral.com

 

 

بازدید امروز: 4