فرآیندها - معاونت پژوهش و فناوری

 
 
مرکز فناوری اطلاعات
 
کتابخانه مرکزی
 
موزه تاریخ طبیعی
 
 
بروزرسانی: 23-7-1402
طرح‌های دستیار پژوهشی

معرفی:

اعضای محترم هیات علمی دانشگاه به منظور استفاده از توانمندی‌های علمی و پژوهشی دانشجویان می‌توانند با رعایت ضوابط و مقررات بخشی از مبلغ گرنت خود را بعنوان حق الزحمه به دستیار پژوهشی اختصاص دهند. لذا به منظور استفاده حداکثری از امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دانشگاه در راستای همافزایی علمی، انجام پژوهش‌های اولویت‌دار و باکیفیت و ارتقاء جایگاه دانشگاه، طرح بکارگیری فارغ‌التحصیلان برتر دانشگاه به عنوان دستیار پژوهشی ارائه میگردد.

مسئولیت طرح دستیار پژوهشی به تازگی به دفتر فناوری و ارتباط با جامعه دانشگاه زنجان سپرده شده است. لذا آیین‌نامه، قرارداد، فلوچارت و فرم‌های این طرح در دست تهیه و تدوین است و فارغ‌التحصیلان در آینده نزدیک امکان استفاده از این طرح را خواهند داشت.

گردش کار:

-

پرسش های متداول:

 

  1. اعتبار دستیار پژوهشی از چه محلی تامین می شود؟ اعتبار طرح پسادکتری 1- از محل قراردادهای برون دانشگاهی که استاد پذیریش دهنده در حال اجرای آن می باشد. 2- از محل مانده گرنت استاد پذیرش دهنده
  2. مدت زمان دوره دستیار پژوهشی چه مدت است؟ یکسال و تا سه سال قابل تمدید می باشد.
  3. متقاضی دستیار پژوهشی می‌تواند  شاغل باشد؟  خیر متقاضی دستیار پژوهشی نباید شاغل در دستگاهای اجرایی، شرکت‌های دولتی و خصوصی باشد. در صورت معلوم شدن این موضوع دستیار پژوهشی متقاضی لغو و عواقب قانونی خواهد داشت.

کارشناس مربوطه: دفتر ارتباط با صنعت